در حال حاضر مشغول کار بر روی آلبوم خود هستم و تلاش می‌کنم تا این آلبوم را تاقبل از عید آماده کنم و...


علی لهراسبی خواننده موسیقی پاپ از خواندن تیتراژ سریال «همه چیز آنجاست» خبر داد و گفت: پس از دو سال در حال خواندن تیتراژ یک سریال که از ماه آینده پخش آن آغاز می‌شود، هستم.

علی لهراسبی خواننده موسیقی پاپ  ضمن تشریح جدیدترین فعالیت‌ موسیقایی‌اش گفت: در حال حاضر مشغول کار بر روی آلبوم خود هستم و تلاش می‌کنم تا این آلبوم را تاقبل از عید آماده کنم.


این خواننده ادامه داد:‌ پس از دو سال در حال خواندن تیتراژ یک سریال که از ماه آینده پخش آن آغاز می‌شود  هم هستم. سریال «همه چیز آنجاست» به کارگردانی شهرام شاه‌حسینی و تهیه‌کنندگی داوود هاشمی به روی آنتن خواهد رفت. البته ممکن است نام این سریال تغییر پیدا کند.

گفتنی است «همه چیز آنجاست» روایتگر داستان خانواده‌ای  قدیمی است که کارگاه‌تولیدی آنها، به علت ورود کالاهای خارجی به تعطیلی کشانده می‌شود. مهدی پسر بزرگ خانواده در گیر و دار رفع مشکلات به وجود آمده به بسیاری از رازهای خانواده پی میبرد.

این سریال تلویزیونی در 50 قسمت 40 دقیقه به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه سه تولید میشود. سیدمجید میرمیران و علیرضا افخمی مشاوران فیلمنامه این سریال هستند که فیروز قشقایی فیلمنامه این سریال را نوشته است.

 
www.seemorgh.com/culture
منبع:farsnews.com

 فرزاد حسنی به عیادت او رفت
تصاویری از فیلم پر سر و صدای این روزها"دخترگمشده"
پروانگی در پیلۀ زنانگی
نقدی به مشاجره این دو کارگردان بزرگ
یکی از آرزوهای آزاده نامداری
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه