افزایش حقوق بازنشستگان از سال آینده

افزایش حقوق بازنشستگان از سال آینده

افزایش حقوق بازنشستگان از سال آینده

 مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: تلاش می‌کنیم که سال آینده حقوق بازنشتگان را افزایش دهیم تا مقداری از مشکلات معیشتی بازنشستگان حل شود.

 

به گزارش جوان ايراني به نقل از تسنیم؛ سیدتقی نوربخش در مراسم صبح امروز پیاده‌روی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی در پارک لاله تهران اظهار داشت: سال گذشته حقوق بازنشستگان را 25 درصد افزایش دادیم که امسال نیز سعی می‌کنیم که این افزایش حقوق را داشته باشیم.

 

وی عنوان کرد: از ماه بعد تسهیلاتی را برای بازنشستگان از طریق بانک رفاه درنظر گرفتیم، همچنین طرح مسکن اجتماعی بازنشستگان از امسال کلید می‌خورد.

 

نوربخش با اشاره به مشکلات درمانی بازنشستگان تصریح کرد: در سال جاری تسهیلاتی در بخش درمان درنظر گرفتیم که دیگر بازنشستگان مشکلاتی از قبیل ایستادن در صف‌های طولانی و ... را نداشته باشند.

 

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی ادامه داد: در سال جاری 3 هزار میلیارد یارانه به بازنشستگان اختصاص داده شده است که قول می‌دهیم یارانه بازنشتگان قطع نشود.

 

وی در خاتمه خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بودجه کشور در حال تدوین است، امیدواریم بودجه بخش سازمان تامین اجتماعی نیز در سال جاری افزایش یابد.

 


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه