رابطه جنسی یکی از پایه های اصلی هر زندگی زناشویی است و رضایت داشتن از آن تاثیر بسیاری در کیفیت زندگی زناشویی دارد. اگر می خواهید رابطه جنسی تان بهتر شود در کارهای خانه شریک شوید. رابطه جنسی تان با شریک شدن در کارهای خانه بهترمی شود. تقسیم کار و رابطه جنسی؛ دو موضوع در ظاهر بی ارتباط که سخت می توان نقطه اشتراکی میان آنها پیدا کرد. نظر شما چیست؟ فکر می کنید قسمت کردن کارهای خانه میان زن و شوهر تأثیری بر رابطه جنسی آنها دارد؟ آیا زوج هایی که به انجام اشتراکی کارها اعتقاد دارند زندگی جنسی بهتر ...

رابطه جنسی یکی از پایه های اصلی هر زندگی زناشویی است و رضایت داشتن از آن تاثیر بسیاری در کیفیت زندگی زناشویی دارد. اگر می خواهید رابطه جنسی تان بهتر شود در کارهای خانه شریک شوید.

رابطه جنسی تان با شریک شدن در کارهای خانه بهترمی شود

تقسیم کار و رابطه جنسی؛ دو موضوع در ظاهر بی ارتباط که سخت می توان نقطه اشتراکی میان آنها پیدا کرد. نظر شما چیست؟ فکر می کنید قسمت کردن کارهای خانه میان زن و شوهر تأثیری بر رابطه جنسی آنها دارد؟ آیا زوج هایی که به انجام اشتراکی کارها اعتقاد دارند زندگی جنسی بهتری هم دارند؟

احتمالاً اغلب ما بر این فرض هستیم که تقسیم وظایف در خانه و کم‌ و کیف رابطه جنسی ارتباطی با یکدیگر ندارند؛ اما نتایج آخرین تحقیقات انجام شده نقطه مقابل چنین باوری است. بر این اساس، مردانی که در انجام کارهای مربوط به خانه بیشتر به همسرشان کمک می کنند رابطه جنسی بهتری هم تجربه می کنند. در واقع، زوج هایی که نوبت های ظرف شستن، جارو کردن، گردگیری یا هر فعالیت دیگری را بین خودشان تقسیم می کنند از زندگی جنسیشان هم لذت بیشتری می برند.

به گفته کارشناسان : زمانی که مردان همسر خود را در قامت یک زن سنتی می بینند که بیشتر وقت خود را صرف انجام کارهای خانه می کند تمایلشان نسبت به برقراری رابطه جنسی با او به تدریج کم می شود. این در حالی است که تقسیم کارها دید مردان به همسرشان را تغییر می دهد و نه تنها تمایل آنها برای رابطه جنسی افزایش می دهد بلکه کیفیت آن را هم بهبود می بخشد. اتفاقی که طبیعتاً برای زنان رخ می دهد و موجب افزایش میزان رضایت آنها از این بخش می شود.

اهمیت این یافته ها از آن روست که در حال حاضر اغلب زوج ها به دنبال راهی برای بهبود کیفیت رابطه جنسیشان هستند و در کنار آن از عدم تعادل نقش ها در زندگی مشترک ابراز نارضایتی می کنند. خواسته هایی که در نگاه اول سخت بتوان به دستشان آورد؛ ولی با یک برنامه ریزی ساده و اشتراک در انجام کارهای خانه می توان هر دو آنها را محقق کرد.

 

 

گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
منبع : fa.shafaqna.com

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه