«بنیامین بهادری» در آستانه فرا رسیدن ایام فاطمیه بار دیگر با گنجاندن قطعه‌ای با نام «گل یاس ۲» در آلبوم جدیدش ارادت خو را به اهل بیت و حضرت زهرا(س) نشان داده‌است...


«بنیامین بهادری» یکی از خوانندگان پرمخاطب موسیقی پاپ است که علائق مذهبی محکمی هم دارد و هر زمان مجالی بیابد در هیأت‌های مذهبی حاضر می‌شود و همراه با سایر علاقمندان اهل بیت(ع) عزاداری می‌کند.

ین خواننده پرمخاطب پاپ بعد از حادثه‌ای که چندی پیش برایش اتفاق افتاد و در آن همسرش را از دست داد، این‌بار و در آستانه فرا رسیدن ایام فاطمیه و سال نو بار دیگر با گنجاندن قطعه‌ای در آلبوم جدید خود تحت عنوان «بنیامین ۹۳» ارادتش را به اهل بیت و حضرت زهرا(س) نشان داده‌است.
این قطعه با نام «گل یاس ۲» درباره جایگاه و مقام زن است و در واقع پیشکشی به حضرت زهرا(س)است و در آن شعر منتسب به امام علی(ع) که پس از رحلت حضرت فاطمه(س) بیان کرده‌بودند، آورده شده است.

آنچه درباره این قطعه و این آلبوم مهم است (که کمتر به‌آن اشاره شده‌) این است که این خواننده پاپ با احتساب علاقمندان زیادی که دارد همیشه عشق و علاقه‌اش به اهل بیت و بزرگان دین را در آثارش نشان داده‌است و این‌بار نیز بدون هیچ سفارش یا دستوری و صرفاً براساس عشق و علاقه‌اش به اهل بیت این قطعه را برای حضرت زهرا(س) اجرا کرده‌است.

شاید اگر این روحیه در میان دیگر خوانندگان و آهنگسازان عرصه موسیقی عیان‌تر شود و نمود عشق و علاقه آنها به اهل بیت(ع) آنگونه که در آثار رضا صادقی، محسن چاوشی و بنیامین بهادری مشخص است در آثار دیگران نیز نمود پیدا کند، موسیقی و خصوصاً موسیقی پاپ فضای بهتر و اصیل‌تر و سالم‌تری را تجربه خواهد کرد.کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه