سریال میکائیل, با بازی بهنوش طباطبایی و کامبیز دیرباز با مضمونی پلیسی توسط سعید نعمت‌الله در حال نگارش است.


الهام غفوری، تهیه‌کننده سریال "میکائیل" با اشاره به روند پروژه گفت: در صورت وجود شرایط آب و هوایی مناسب، تا آخر این هفته برنامه‌ریزی‌های سفر به قشم صورت می‌گیرد.

بهنوش طباطبایی و کامبیز دیرباز در پشت صحنه سریال

وی افزود: خشایار موحدیان، تدوین هم‌زمان "میکائیل" را انجام می‌دهد ولی هنوز صداگذاری هم‌زمان صورت نمی‌گیرد.

غفوری با اشاره به حضور بازیگران جدید در سریال "میکائیل" تصریح کرد:‌ با حضور "امیر حمیدزاده"، "علی دهکردی" و "علیرضا خمسه" بازیگر دیگری اضافه نشده است.
 
بهنوش طباطبایی و کامبیز دیرباز در پشت صحنه سریال

بنابر این گزارش، کامبیز دیرباز، بهنوش طباطبایی، کامران تفتی، کاوه سماک‌باشی، مجید واشقانی، متین ستوده، مجید مشیری، امیر حمیدزاده، مریم خدارحمی، علیرضا خمسه، پرویز پورحسینی و علی دهکردی از بازیگران میکائیل هستند.
 
بهنوش طباطبایی و کامبیز دیرباز در پشت صحنه سریال

سریال "میکائیل" به کارگردانی "سیروس مقدم" و به تهیه‌کنندگی "الهام غفوری" حدود دو هفته پیش در حوالی میدان سپاه کلید خورد و پس از تصویربرداری در لوکیشن‌های پارک ارم، بیمارستان ناجا، خانه‌ای در ملاصدرا هم‌اکنون در منزل میکائیل تصویربرداری ادامه دارد. میکائیل مضمون پلیسی داشته و فیلم‌نامه آن را "سعید نعمت‌اله" به نگارش درآورده است.
 
بهنوش طباطبایی و کامبیز دیرباز در پشت صحنه سریال

در خلاصه داستان آمده است، رسول دوست عزیز و رفیق میکائیل به اشتباه قربانی توطئه اشرار می‌شود. میکائیل که پلیس سخت‌کوش و پرتلاشی است، برای استقرار نظم و آرامش بیشتر، عزم خود را جزم می‌کند و با این که بر حمایت‌های مردم، دل به دریا می‌زند و... . این سریال با مشارکت نیروی انتظامی (ناجی هنر) و به سفارش شبکه اول سیما در حال تولید �� تهیه است.
 
سایر عوامل تولید این سریال عبارتند از فهیمه کمالی برنامه‌ریز، محمد بدرلو دستیار اول کارگردان، حامد بیساری دستیار کارگردان، بیتا ارسطویی منشی صحنه، محمود اتحادی مدیر تولید، مجید اسکندری طراح گریم، آرزو غفوری طراح صحنه و لباس، امیر معقولی مدیر تصویربرداری، حسین قلی‌پور تصویربردار، هادی افشار صدابردار، خشایار موحدیان تدوین‌گر، مجتبی احمدی مشاور رسانه‌ای و آرش صالحی مدیر تدارکات سریال میکائیل هستند.


گردآوری:گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: campec.ir


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه