سعید عرب برای تیم ملی خواند....


 سعید عرب از قرار گرفتن قطعه «عشق مردم» در لیست 10 اثر برتر سال‌های اخیر که برای تیم ملی ساخته شده‌اند به انتخاب مرکز موسیقی صدا و سیما خبر داد.

«عشق مردم» عنوان قطعه‌ای است که با صدای سعید عرب اجرا شده و به عنوان تیتراژ برنامه «هر روز ورزش» همه روزه ساعت 12 ظهر از شبکه خبر پخش می‌شود.

سعید عرب درباره تأثیر مراودات نزدیک کاری و خانوادگی با چهره‌های سرشناش فوتبال در تولید چنین قطعه‌ای اظهار کرد: ما خانواده‌ای فوتبالی هستیم! از این رو خودم علاقه زیادی برای تولید قطعه‌ای برای تیم ملی داشتم و از وقتی که بحث انجام آن پیش آمد، با استقبال و تشویق خانواده و نزدیکانم روبرو شدم و این انگیزه‌ای شد تا با انرژی بالاتری کار روی این پروژه را دنبال کنیم. خدا را شکر نتیجه کار مرا راضی کرده و امیدوارم مردم هم این قطعه را دوست داشته باشند.

این خواننده درباره قطعه رسمی فدراسیون فوتبال برای جام جهانی که با صدای احسان خواجه امیری تولید و واکنش‌های متفاوتی را در پی داشته تصریح کرد: در اینکه احسان خواجه‌امیری خواننده خوب و توانمندی است هیچ شکی وجود ندارد و بنده هم طرفدار صدایش هستم اما شخصاً توقعم بالاتر بود و از همان ابتدای انتشار قطعه «دروازه‌های دنیا»، احساس کردم احسان انتخاب چندان مناسبی نداشته است. صرف نظر از اینکه خواننده اثر چه کسی است، به نظرم بهتر بود این قطعه حماسی‌تر و در تناسب بیشتری با سوژه باشد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا دیدگاهش درباره قطعه «دروازه های دنیا» با صدای احسان خواجه امیری، انگیزه ساخت قطعه «عشق مردم» شده است یا نه، گفت: از چند ماه پیش در فکر تولید یک اثر ملی در چنین قالبی بودم. نهایتاً بهمن ماه سال گذشته این قطعه آماده و تحویل مرکز موسیقی صدا و سیما شد. آن زمان من هیچ اطلاعی از اینکه چه کسی قرار است قطعه رسمی تیم ملی را بسازد و اینکه آن قطعه چگونه خواهد بود نداشتم.

عرب درباره سایر فعالیتهایش گفت: یک اثر ملی میهنی برای خاک ایران در دست انتشار دارم که مجوز آن را از صدا و سیما گرفته‌ایم. مسئولین صدا و سیما از این قطعه خیلی استقبال کردند و قرار شد کلیپی نیز برای آن تهیه و در زمان نزدیکی پخش شود.

وی افزود: همچنین یک کنسرت خیریه در آستانه ماه رمضان برای ایتام نیازمند به من پیشنهاد شد که با کمال میل آن را پذیرفتم و هفته آینده برگزار خواهد شد و علاوه بر این هر کمک دیگری که بتوانم در این زمینه انجام خواهم داد.گردآوری :  گروه  فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture

لاله اسکندری،بهاره افشاری و رضا کیانیان در جشنواره فیلم اربیل+تصاویر
پایان «مونا فریمن»، ستاره امریکایی+ تصویر
آیا چشمانم خواب میبینند؟!
زوج جنجالی هالیوود، برد پیت و آنجلینا جولی بر فرش قرمز فیلم «شیطان صفت»+ تصاویر
عکس های برگزیده مسابقه نشنال جئوگرافیک از جهان+ تصاویر
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه