رونمایی آلبوم "سلول شخصی" رضا یزدانی با حضور اندیشه فولادوند برگزار شد.


جمعه ۱۲ دی ماه ۱۳۹۳، آلبوم «سلول شخصی» رضا یزدانی در نشر چشمه مجتمع تجاری کوروش رونمایی عمومی شد.

آلبوم «سلول شخصی» آخرین اثر منتشر شده از رضا یزدانی در بین جمعیت زیاد هوادارانش به صورت عمومی رونمایی شد. طبق اعلام قبلی، ساعت ۳ بعد از ظهر زمان شروع برنامه اعلام شده بود. از ساعت ۲  بعد از ظهر هوادارن گروه به گروه به طبقه پنجم مجتمع کوروش می آمدند.

بعد از حضور رضا یزدانی در نشر چشمه طرفداران یک به یک آمدند و با رضا یزدانی و اندیشه فولادوند عکس یادگاری گرفتند و روی آلبوم هایشان امضا این دو نقش بست.
ساعتی از شروع برنامه نگذشته بود که صف عکس و امضا به بیرون از فروشگاه رسید. با این حال رضا یزدانی و اندیشه فولادوند با حوصله و متانت با هوادارانشان صحبت می کردند و عکس می گرفتند. اعضای گروه رضا یزدانی، مهدی ایوبی، حسن علیشیری و علیرضا باران افرادی بودند که به این رونمایی آمدند.

علی اوجی، امیر اردهالی، آرش گیوی، هانی پاکسیما، آرش حسینی، پیام زمان وزیری و دیگر دوستان یزدانی نیز برای ی هر چه بهتر برگزار شدن این برنامه به یزدانی کمک می کردند.
از نکات قابل توجه این رونمایی فروش دیگر آلبوم های یزدانی، پوستر، مجسمه و …. بود که طرفداران و حاضرین استقبال ویژه ای  از آن کردند.گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع : musicepars.com

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه