لباس ساقدوش عروس در فیلم عروسی بهترین دوست من هنوز هم بعد از گذشت یک دهه از شیک ترین لباس ها می باشد...


در برنامه ریزی مراسم عروسی و برگزاری زیباترین جشن در این شب ،ساقدوش عروس و انتخاب لباس او از مهمترین بخش های مراسم می باشد.در اینجا نمونه هایی از مدل لباس ساقدوش ها را برایتان آورده ایم که در هیچ کدام از آنها از لباس اسپرت مانند کت و شلوار استفاده نشده است.

برخی از به یادماندنی ترین فیلم هایی که در آن ساقدوش های عروس زیباترین و جذاب ترین لباس ها را به تن داشته اند را در اینجا برایتان معرفی کرده ایم و در دنیای سینما زیباترین لباس های مورد علاقه اتان را به نمایش گذاشته ایم .می توانید این لباس ها و توضیحات مربوط به آنها را تماشا کنید و در آخر لباس مورد علاقه ی خود را انتخاب نمایید .

جولین پاتر در فیلم عروسی بهترین دوست من


http://www.seemorgh.com/uploads/1393/02/rz11.jpg


سامانتا بیکر در فیلم شانزده شمع

این لباس صورتی در شانزده شمع ، هنوز هم می تواند مدلی زیبا برای عروسی های مدرن باشد . آستین بسیار کوتاه و کم بودن مقدار تور پائین لباس از زیبایی های آن است .

http://www.seemorgh.com/uploads/1393/02/rz12.jpg

سالی در فیلم «هنگامی که هری،سالی را ملاقات کرد«

از دیگر فیلم های کلاسیک دهه ی 80می توان از فیلم زیبای هری سالی را ملاقات می کند یاد برد. در عروسی هری و سالی ، سالی لباس زمرد با آستین های پفی پوشیده است. حتی امروز هم طرح پارچه به رنگ زمرد در عروسی های فصل پائیز بسیار طرفدار دارد.

http://www.seemorgh.com/uploads/1393/02/rz13.jpg

پگی فلمینگ در فیلم عروس فراری

این فیلم یکی از فیلم هایی که در آن ساقدوش عروس لباسی به مانند عروس را به تن کرده بود و معنایی خاص به این فیلم داده است .

http://www.seemorgh.com/uploads/1393/02/rz14.jpg

کلر کلری در فیلم عروسی ناخوانده

 صحبت از فیلم های کلاسیک که می شود, راشل مک آدامز را به یاد می آوریم در فیلم  معروف عروسی ناخوانده و ساقدوش عروس که این لباس ابریشمی زیبا را به تن کرده بود .


http://www.seemorgh.com/uploads/1393/02/rz15.jpg

جان در فیلم 27 لباس

جان در 27 عروسی ساقدوش عروس بوده است و در این فیلم هم به عنوان ساقدوش عروس بازی کرده است و در نهایت لباس مورد علاقه ی او دراین میان، این پیراهن و کلاه زیبای او می باشد که در تصویر هم آن را می بینید . او به طور همزمان در دو مراسم عروسی ساقدوش می شود و این فیلم در دوران سلطنت ملکه ویکتوریا هم دوست داران زیادی داشته است.

http://www.seemorgh.com/uploads/1393/02/rz16.jpg

میراندا شارلوت و سامانتا در فیلم روابط زناشویی در شهر

در این فیلم سه نفر با لباس هایی به مانند لباس عروس ،ساقدوش او می شوند .لباس هایی در رنگ های متفاوت و شاد که حس زیبایی را انتقال می دهد .تنوع در رنگ ها آن را بسیار جذاب کرده است.


http://www.seemorgh.com/uploads/1393/02/rz17.jpg

بوهو در فیلم عروس ها

چند عروس در این فیلم از دسته گل هایی زیبا استفاده کرده اند و تاج های گل و لباس های توری آنها و ساقدوش هایشان بسیار زیبا نشان داده شده است.

http://www.seemorgh.com/uploads/1393/02/rz18.jpg

فیلم من مردها را دوست دارم

در این فیلم از رنگ زرد  که مناسب با فصل تابستان می باشد استفاده شده است .تمامی ساقدوش ها لباس هایی در یک رنگ و مدل و با دسته گل هایی شبیه به هم دیده شده اند و تنها تفاوت در مدل موهایشان می باشد را پوشیده اند .عروس می توان ساقدوش مورد علاقه را انتخاب کرده و از دیدن رقص و نمایش های او لذت ببرد .

http://www.seemorgh.com/uploads/1393/02/rz19.jpg

فیلم ارواح در گذشته ی دخترها

در این فیلم عروس ساقدوش خود را به شکل روحی از وجود خود درآورده است .به این صورت که مدل لباس و رنگ لباسشان کاملا شبیه به یکدیگر بوده و تنها تفاوت ،ایده ای مناسب برای موهایشان در نظر گرفته شده است که توانسته به جذابیت های آن بیافزاید .

http://www.seemorgh.com/uploads/1393/02/rz20.jpg

فیلم ساقدوش ها

در این فیلم سالن عروس پر شده بود از ساقدوش های عروسی که لباس های صورتی یک شکل به تن کرده و در سالن عروسی , تصاویر تبلیغاتی زیادی از این گروه که در واقع دوستان صمیمی عروس می باشند به نمایش درمی آید و فیلم را به حالت کمدی نزدیک می کند .

http://www.seemorgh.com/uploads/1393/02/rz21.jpg

گنا و رگان و کتی در فیلم مردان مجرد

در این فیلم سه ساقدوش برای عروس در نظر گرفته شده است که همگی لباس های کرم روشنی را به تن کرده اند و یکی از آنها با چکمه های متفاوتی که به تن کرده است توجه بیشتری را بدست آورده است .او نمایش خسته کننده و یکنواخت فیلم که با پوشیدن این لباس ها حاصل شده است را کاملا تغییر داده است .لباس هایی زیبا که می تواند برای ساقدوش عروس بسیار مناسب باشند .

http://www.seemorgh.com/uploads/1393/02/rz22.jpg

داگس در فیلم آتش مرگ

همه به سری فیلم های هانگ آور علاقه مند می باشند  و با یک نگاه در چهره ی داکس در این فیلم می توان فهمید که چگونه ساقدوش های داماد این بار لباس هایی به شکل هم را به تن کرده و تعجب یکدیگر را برانگیخته اند .

http://www.seemorgh.com/uploads/1393/02/rz23.jpgتهیه و ترجمه :  گروه  فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
اختصاصی سیمرغاولین کتاب زندگی نامه جنیفر لوپز+ تصاویر
روناک یونسی، همسر یک سوپر مدل ایرانی+ تصاویر
چینی شدن «آنا نعمتی»+ تصاویر
اعترافات آنانعمتی و زندگی خصوصی اش
خاطرات مسعود کیمیایی و محرم شدنش با فروغ فرخزاد!!!
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه