محسن امیریوسفی در ابتدای سخنان خود گفت : من "معضل امیریوسفی" هستم. محسن امیریوسفی جایزه اش را به شهاب حسینی تقدیم کردبه گزارش سیمرغ در مراسم افتتاحیه سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر دقایقی بعد از شروع برنامه توسط احسان کرمی سیمرغ بلورین بهترین آنونس و تیزر به محسن امیر یوسفی برای فیلم "خواب تلخ" اهدا شد. محسن امیریوسفی در ابتدای سخنان خود گفت : من "معضل امیریوسفی" هستم. "خواب تلخ" بعد از 12 سال فرصت اکران پیدا کرد فیلمی که نه تیزر تلویزیونی دارد و نه بیلبورد شهری به آن اختصاص داده‌ شده است. ...

محسن امیریوسفی در ابتدای سخنان خود گفت : من "معضل امیریوسفی" هستم.

محسن امیریوسفی جایزه اش را به شهاب حسینی تقدیم کرد

به گزارش سیمرغ در مراسم افتتاحیه سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر دقایقی بعد از شروع برنامه توسط احسان کرمی سیمرغ بلورین بهترین آنونس و تیزر به محسن امیر یوسفی برای فیلم "خواب تلخ" اهدا شد.

 

محسن امیریوسفی در ابتدای سخنان خود گفت : من "معضل امیریوسفی" هستم. "خواب تلخ" بعد از 12 سال فرصت اکران پیدا کرد فیلمی که نه تیزر تلویزیونی دارد و نه بیلبورد شهری به آن اختصاص داده‌ شده است. تنها فرصت تبلیغ این فیلم سینمایی، همان آنونسی بود که به خاطر آن سیمرغ بلورین جشنواره را دریافت کردم. من می‌ خواهم در این فرصت از مردمی که حمایت خود را با دیدن این فیلم اعلام کردند، تشکر کنم. از حجت‌الله ایوبی رییس سازمان سینمایی برای تشکیل گروه سینمای "هنر و تجربه" نیز تشکر می‌ کنم اما از اینکه فیلم "آشغال‌های دوست داشتنی" توسط هیات انتخاب دیده نشد، گله دارم ولی چه کنم که گردن من از مو باریک‌ تر است.خیلی دوست داشتم در این جشنواره من و بازیگرانم با فیلم "آشغال های دوست داشتنی" حضور داشتیم که این اتفاق نیفتاد. من امیدوار بودم در دولت تدبیر و امید مشکل این فیلم حل شود که باز هم این اتفاق نیفتاد.یکی از معروف‌ ترین شعارهای تبلیغاتی حسن روحانی این جمله معروف بود "من سرهنگ نیستم، حقوقدانم". با این جمله امید داشتیم که این حقوق مندی در سینمای ایران جاری باشد اما من در این مدت از سازمان سینمایی چیزی جز یک پادگان نظامی ندیده‌ ام.در طول دو سال گذشته بیرون از گود ایستادم. دو سال و اندی سکوت کردم، اعتراض نکردم، به هیچ جشنواره‌ ای نرفتم و فیلم "آشغال‌های دوست‌داشتنی" را در هیچ جا نمایش ندادم به این امید که در کشور خودم این فیلم نمایش داده شود ولی متاسفانه این اتفاق نیفتاد. من ناراحت هستم که فیلم "آشغال‌ های دوست داشتنی" در دولتی دیده نشد که به تدبیر و امید نامگذاری شده است. من می‌ خواهم سیمرغ بلورین تیزر "خواب تلخ" را به شهاب حسینی تقدیم کنم.کسی که مردانه پای حرفش ایستاد.

لازم به ذکر است که در اقدامی عجیب صحبت های این هنرمند در هنگام پخش تلویزیونی این مراسم از شبکه نمایش سانسور شد.

 


تهیه و تدوین : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
اختصاصی سیمرغ / فریبا بیات


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه