فرهاد فخرالدینی آهنگساز و رهبر ارکستر شناخته شده ملی کشور گفت: همچنان به قول خود وفادارم و با تمام توان برای نجات ارکستر ملی پا به صحنه می گذارم .


 فخرالدینی: با اعلام قبول سمت رهبری ارکستر ملی ایران از سوی مسوولان موافقت خود را اعلام داشتم تا بتوانم فعالیت خود در این ارکستر را پس از ملت 4 سال از سر بگیرم .

وی ادامه داد : این موافقت بنده بر اساس قولی بوده که مسوولان و معاونت هنری و دفتر موسیقی داده بودم تا بتوانیم به کمک هم ارکستر و موسیقی ملی ایران را از این دوره رکود نجات بدهیم .

فخرالدینی با بیان این جمله که ˈ ارکستر ملی ایران نزدیک به پنج سال درسردرگمی به سر می برد، ˈ گفت : در سالهای اخیر آن طور که باید به موسیقی و به خصوص این ارکستر اهمیت داده نشده بود که امید است با روی کار آمدن مدیران جدید این کار تحقق یابد .

وی در ادامه افزود: یک ورزشکار اگر به صورت مداوم تمرین نکند آمادگی خود را از دست خواهد داد ، گروه های موسیقی نیز از این مهم مستثنی نیستند و باید اعتراف کرد که ارکستر ملی با روزهای آماده خود فاصله دارد .

فخرالدینی با طرح این پرسش که چه کسی پاسخ گوی ظلمی که در چند سال اخر به این ارکستر شده است ، خواهد بود ؟

ادامه داد : اما امروز حرف های تازه و امیدوار کننده ای در خصوص موسیقی گفته می شود که امیدوارم به همراهی هنرمندان و مسئولان به سرانجام برسد .

سازنده موسیقی فیلم امام علی (ع) خاطر نشان کرد: برنامه های ارکستر ملی باید در جلسات با مسوولان و شورا بررسی شود و در آن زمان بطور رسمی اعلام خواهد شد .


گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع :irna.ir


مطالب پیشنهادی:
لیست کامل برندگان جوایز ACM (اسکار دنیای موسیقی )سال 2014 + تصاویر
مهناز افشار در فستیوال فیلم نور امریکا،در کنار مدل ایرانی + تصاویر
کلیپ ساختن باران کوثری،برایش دردسر ساز شد + تصاویر
مسعود کیمیایی چهره مهناز افشار را خونین کرد!
واکنش تند به حضور مریلا زارعی در برنامه هفت

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه