نحوه کاشت مژه در منزل+عکس

مژه‌ها در سایزهای مختلف موجود می‌باشند. ما پیشنهاد می‌کنیم که مژه‌های کوتاه را در قسمت داخلی چشم و مژه‌های متوسط را در قسمت میانی و سایز بلند را در گوشه خارجی چشم بچسبانید. برای راحتی در برداشت مژه‌ها باید از موچین استفاده کنید.

ابتدا مژه‌هایتان را به خوبی تمیز کنید تا از هرگونه گرد و خاک پاک شوند. در نظر داشته باشید که از پاک کننده‌های روغنی استفاده نکنید.

چسب مخصوص مژه را بر روی ظرف پلاستیکی یا فویل بریزید. مژه‌های موجود را کنار هم گذاشته و به ترتیب مژه‌های کوتاه تر را در گوشه داخلی چشم، مژه‌های متوسط را در وسط و مژه‌های بلند تر را در گوشه خارجی چشم قرار دهید.

چسباندن مژه‌ها را از گوشه داخلی چشم شروع کنید. هریک از مژه‌ها را که مورد نیاز است به چسب آغشته کنید و در جای خودش روی مژه خودتان بچسبانید.

پس از چسباندن مژه می‌توانید مژه ها را با هم شانه کنید تا مژه‌ها با مژه‌های خودتان یکدست شوند.

توجه کنید برای کندن مژه مصنوعی آنرا نکشید بلکه از مواد جداکننده موجود در بسته‌بندی مژه استفاده کنید. به این ترتیب که گوش پاک کن را به این مواد آغشته کنید و سپس به مژه‌ها بمالید و صبر کنید تا چسب را در خود حل کند. سپس به آرامی مژه‌ها را جدا کنید.

نکات مهم

بهترین چسب‌ها برای استفاده از مژه مصنوعی استفاده از چسب‌های جراحی است که در داروخانه‌ها موجود است. مثل چسب‌های مشکی و چسب‌های سفید که در ابتدا سفید و به تدریج بی رنگ و شفاف می‌شوند.

چسب مژه را می‌توان روز قبل در پشت گوش فرد تست و تا ۲۴ ساعت صبر کرد اگر واکنشی ایجاد نشد می‌توان از آن چسب استفاده کرد.

حواستان باشد مژه را روی پلکتان نچسبانید.حتماً از وازلین استفاده کنید و مژه مصنوعی باید روی مژه‌های خودتان چسبانده شود.


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه