سپیده فهیمان، نوجوان هنرمند 15 ساله، نمایشگاهی از آثار نقاشی خود را با موضوع پرتره بازیگران سینما با عنوان «نقش سپید» برگزار می‌کند.


  فهیمان، درباره این نمایشگاه اظهار کرد: کارهای این نمایشگاه 30 تابلو با تکینک سیاه‌قلم و رنگ روغن است که حاصل کار دو سال فعالیت هنری من محسوب می‌شود. علاوه بر 15 تابلویی که از پرتره بازیگران و هنرمندان کار کرده‌ام، چند تابلو هم با موضوعات مختلف و به سبک‌های کوبیسم، رئالیسم، مینیاتور و امپرسیونیسم در نمایشگاه قرار دارد.

نمایشگاه پرتره های بازیگران سینما + تصاویر - تصویر 1
پرتره بهاره رهنما
او افزود: من هیچ پارتی‌ای برای دیدار با بازیگران و نشان دادن کارهایم نداشتم. خودم سرچ می‌کردم که کدام بازیگرها در چه روزهایی تئاتر اجرا می‌کنند و کارهایم را به آن‌ها نشان می‌دادم تا پای آن‌ها را امضا کنند. خیلی از آن‌ها از این کارم استقبال می‌کردند و آدرس می‌دادند تا دعوت‌نامه نمایشگاه را برایشان بفرستم.

http://www.seemorgh.com/uploads/1393/01/si2.jpg
پرتره رضا کیانیان
این هنرمند همچنین عنوان کرد: آتیلا پسیانی، پارسا پیروزفر، بهاره رهنما، نیکی کریمی، بهنوش طباطبایی، فرهاد آییش، پانته‌آ بهرام، امیر جعفری، رضا کیانیان، صابر ابر، اشکان خطیبی و بابک حمیدیان بازیگرانی هستند که من پرتره آن‌ها را در نمایشگاه به نمایش گذاشته‌ام.

فهیمان درباره ورودش به دنیای هنر و نقاشی گفت: من از دو سه سالگی قلم به دست می‌گرفتم و نقاشی می‌کردم. در همان دوران کودکی هم چند با در مسابقات منطقه‌ای و استانی شرکت کردم و مقام آوردم. 9 ساله بودم که در یکی از مسابقات منطقه‌ای نفر اول شدم و اساتید و داورها با دیدن کارهایم گفتند که نیازی به استاد ندارم و می‌توانم نمایشگاه برگزار کنم. بنابراین همان زمان اولین نمایشگاه انفرادی‌ام را در فرهنگسرای محل زندگی‌ام برگزار کردم.

او ادامه داد: وقتی 12 سالم شد به کلاس‌های استاد سلیمیان رفتم. از ایشان اصول حرفه‌ای نقاشی را یاد گرفتم و روی پرتره و سیاه‌قلم کار کردم. در سه سالی که در کنار استاد سلیمیان بودم به همراه گروه نقاشی‌مان چند نمایشگاه گروهی برگزار کردم تا اینکه تصمیم گرفتم نمایشگاه انفرادی از آثارم را که به سبک‌های متنوع هستند به نمایش بگذارم.

http://www.seemorgh.com/uploads/1393/01/si1.jpg
پرتره بابک حمیدیان
این نمایشگاه روز جمعه 29 فروردین ماه از ساعت 16 تا 20 با حضور هنرمندان در نگارخانه احسان به نشانی اقدسیه، بلوار آجودانیه، تقاطع صفاری، خیابان 14 شرقی، شماره 22 افتتاح می‌شود و تا روز چهارشنبه سوم اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

http://www.seemorgh.com/uploads/1393/01/si4.jpg
پرتره اشکان خطیبی

مطالب پیشنهادی:
لیست کامل برندگان جوایز ACM (اسکار دنیای موسیقی )سال 2014 + تصاویر
مهناز افشار در فستیوال فیلم نور امریکا،در کنار مدل ایرانی + تصاویر
کلیپ ساختن باران کوثری،برایش دردسر ساز شد + تصاویر
مسعود کیمیایی چهره مهناز افشار را خونین کرد!
واکنش تند به حضور مریلا زارعی در برنامه هفت

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه