واکنش تتلو به انتقاد یک نماینده از کلیپ اخیرش

امیر تتلو خطاب به نماینده مجلس گفت: این قول رو بهتون میدم كه تو كار بعدى هم مسئله ى مهم ترى از دغدغه هاى كشور عزیزمون رو انتخاب كنیم و هم هماهنگی هامون رو بیشتر مدیریت كنیم كه ایشالا پیش شما و هم نظرانتون هم رو سفید باشیم!

انتقاد به کلیپ انرژی هسته امیر تتلو

امیر تتلو با انتشار عکس زیر در صفحه شحصی اش در اینستاگرام در پاسخ به انتقاد یک نماینده مجلس از کلیپ انرژی هسته ای وی نوشت: شنیدم كه یكى از نمایندگان مجلس از كار انرژیه هسته اى نا راضى بودند و در جواب این دوست عزیمون باید بنویسم كه شما چرا ؟!؟ آخه از مردم سارى و شمال كه انقدر با محبتن واقعا انظار نداشتم.

 چون قبل تر از این سر پرونده ى "چاقو خوردن دستم در شمال نمایندگان و مسئولین شمالى رو زیارت كردم و واقعا با محبت با عشق بودن و جا داره یك تشكر دیگه هم بابت اون داستان حتى از دادستانى بكنم و واقعا همه هنر دوست و با معرفتن و با عشق كار مارو راه انداختن.


امیر تتلوامیر تتلو

البته در مورد این موضوع هم من فكر میكنم كه سوتفاهم شده چون ما مجوز ساخت و ورود به جاهایى كه فیلمبردارى كردیم رو داشتیم اما طبیعتن به خاطر اینكه اولین كار بود و تجربه ى ما كم، خب ما نتونستیم رضایت همه ى ارگان ها رو جلب كنیم.

 ولى این قول رو بهتون میدم كه تو كار بعدى هم مسئله ى مهم ترى از دغدغه هاى كشور عزیزمون رو انتخاب كنیم و هم هماهنگی هامون رو بیشتر مدیریت كنیم كه ایشالا پیش شما و هم نظرانتون هم رو سفید باشیم! در آخر ممنون از نظرتون و باعث افتخارم هست كه كارم رو گوش دادین و از خداوند براتون سلامتى و موفقیت میخوام.


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : صفحه شخصی امیر تتلو


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه