رابین ویلیامز یک مرد فضایی، یک دکتر، یک نابغه، یک خدمتکار، یک رییس جمهوری، یک استاد، پتیرپن و هر چیز دیگری که بتوانید فکرش را کنید بود.


 اوباما رییس جمهوری آمریکا با صدور اعلامیه ای درباره درگذشت ویلیامز نوشته است: رابین ویلیامز یک مرد فضایی، یک دکتر، یک نابغه، یک خدمتکار، یک رییس جمهوری، یک استاد، پتیرپن و هر چیز دیگری که بتوانید فکرش را کنید بود. اما او کی بود. او به عنوان یک بیگانه وارد زندگی ما شد- اما همه عناصر روح انسانی را برای ما ملموس کرد. او آمریکا را به گریه درآورد. او استعداد نامتناهی‌اش را به راحتی به آنهایی که به آن نیاز داشتند هدیه کرد- از همه سنگرهای ما در طول مرزها تا خیابان‌های خودمان.

کریس کلمبورس کارگردان در فقدان او گفت: یکی از چهره های ویژه  کمدی مان را از دست دادیم، همانطور که یکی از بزرگترین بازیگران این نسل را. کلمبوس کارگردانی «خانم دات‌فایر» را انجام داده بود و قصد داشت قسمت دوم آن را نیز با همکاری رابین ویلیامز بسازد.

او افزود: تماشای کار رابین یک امتیاز جادویی و ویژه بود. اجرای او شبیه هیچ بازی دیگری که تا آن زمان هر کداممان دیده بودیم نبود، این توانایی از جایی دوردست و از یک توانایی درونی و روحی می آمد... ما 21 سال با هم دوست بودیم. بچه هایمان با هم بزرگ شدند و او بود که فکر زندگی در سن فرانسیسکو را در سرمان انداخت و من همیشه به او مثل برادرم نگاه می کردم.

ویلیامز صداپیشه انیمیشن «علاء الدین» دیسنی در سال 1992 هم بود و جفری کاتسنبرگ مدیر پیشین بخش انیمیشن این کمپانی این صداپیشگی را چنین توصیف کرده است: واقعا این بازی یکی از درخشان‌ترین و منحصر به فرد ترین صداپیشگی ها در تاریخ انیمیشن بود. «علاء الدین» بدون ویلیامز به یک اثر کلاسیک برای همه دوران بدل نمی‌شد.

مردی که به همه سلام می کرد
کلی کوک همسایه 50ساله اش هم او را فوق العاده خوانده و می‌گوید همیشه او بود که به همه سلام می کرد و بچه‌های من همیشه منتظر بودند تا او را بینند چون کلی با آنها شوخی می کرد.

هنری وینکلر کارگردان نیز می گوید: رابین ویلیامز شبیه هیچ کس دیگر نبود. تماشای بازی کردن او روی صحنه واقعا یک چیز خاص بود. روحش قرین آرامش باد.

رییس پلیس مارین کانتی قرار است یک کنفرانس خبری برای ساعت 11 ظهر سه شنبه (به وقت آمریکا) ترتیب دهد تا اطلاعات بیشتری را درباره مرگ رابین ویلیامز که به نظر خودکشی می‌رسد، در اختیار دوستدارانش قرار دهد.

رابین ویلیامز سه فرزند از همسر قبلی اش به نام های زاخاری، کودی و زلدا دارد و پدرخوانده دو فرزند به نام های کیسی و پیتر است. کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه