در سال 2008 موسیقی پاپ در ایران ممنوع شد اما اکنون ما در ایران شاهد کنسرت هایی هستیم که خواننده آنها تک خوان زن می باشد و این نشان افزایش آزادی در ایران است.


سایت کریستین ساینس مانیتور نوشت: در سال 2008 موسیقی پاپ در ایران ممنوع شد اکنون اما ما شاهدیم در ایران کنسرت هایی برگزار می گردد که خواننده آنها تک خوان زن می باشد و این نشان افزایش آزادی در ایران است.

کریستین ساینس مانیتوردر ادامه نوشت: از اوایل انقلاب تاکنون موسیقی برای خوانندگان زن و موسیقی های غربی در ایران چنین آزادی و شرایط خوبی را نداشته اند و هر چند هنوز لیدی گاگا نمی تواند در ایران کنسرتی داشته باشد اما از زمان روی کار آمدن رئیس جمهور روحانی، آزادی زیادی برای موزیسین ها و خواننده های ایرانی ایجاد شده است.

این سایت در ادامه نوشت: گفته می شود به زودی موزیسین های متال نیز فرصت اجرای کنسرت در ایران را پیدا کنند و مردم ایران قادر خواهند بود با انواع موسیقی که تا چندی پیش در این کشور ممنوع بود، آشنا شوند.
َ
کریستین ساینس مانیتور درادامه به سخنان امام خمینی (ره) اشاره کرد و نوشت: زمانی رهبر ایران آقای خمینی پدر انقلاب ایران به مدیر رادیوی ملی ایران گفته بود که با همه توان با موسیقی مبارزه کنید زیرا موسیقی ذهن جوانان ما را فاسد می کند.


گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: jamnews.ir


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه