گریم دیدنی بازیگر نقش امام درسریال معمای شاه...


گودرزی در این سریال با هنرمندی گریمور آن یعنی شهرام خلج شباهت تصویری زیادی با امام راحل پیدا کرده است.

گریمی بی نظیر برای هنرپیشه «معمای شاه» در نقش امام+ تصویر - تصویر 1

او در باره این نقش و سریال معمای شاه به گفت:‌ امام خمینی(ره)‌ با توجه به ویژگی‌های اخلاقی، سوابق تاریخی‌ و مبارزاتی و البته کاریزمایی که داشت، انسانی بود که توانست مناسبات جامعه ایران و جغرافیای سیاسی دنیا را تغییر دهد و طبیعی است که چنین انسانی با این خصوصیات دارای شخصیتی است که براحتی نمی‌توان از کنارش گذشت و باید به ایشان توجه جدی کرد.

http://www.seemorgh.com/uploads/1393/02/saa11112.jpg

گودرزی افزود: شخصیت امام راحل از حوالی سال‌ ۳۷ وارد قصه سریال معمای شاه می‌شود و به تناوب تا پایان سریال که با مرگ شاه تمام می‌شود، حضور دارد.

او در باره چگونگی باورپذیری این نقش توضیح داد: آرزوی هر بازیگری است که نقش شخصیت‌های تاثیرگذار تاریخ را بازی کند و یکی از تاثیرگذارترین شخصیت‌ها در عصر حاضر حضرت امام(ره) است. طبیعی است که باید از چند جنبه به این شخصیت توجه می‌کردیم که یکی عنصر ظاهر است که گریم و طرز بیان و رفتار ظاهری ایشان باید درست از کار دربیاید و یکی هم ویژگی‌های درونی ایشان بود که برای نمایش این ویژگی باید از لحاظ ذهنی و از لحاظ روحی و روانی به ساحت فکری حضرت امام(ره) نزدیک شویم.

گودرزی افزود: ما تصاویر محدودی هم در مورد خلوت ایشان داریم که اتفاقا این تصاویر برای من به عنوان بازیگر تاثیرگذار و تعیین‌کننده است تا من و گروه تولید سریال به خلوت امام(ره) نزدیک شویم و همین برای من مساله بزرگی بود تا با ایشان ارتباط بیشتری برقرار کنم.

وی تصریح کرد: حضرت امام عارف نیز بودند. این حالت ایشان باید با نشانه‌هایی که در زندگی و گفتار و رفتارشان بود، در بازی من دربیاید که این امری است سهل و ممتنع؛ سهل به این خاطر که امام(ره)، شخصیتی آشنا برای ملت ماست. قطعا در اینجا باید بازیگر به شخصیت امام راحل ایمان پیدا کند.گرد آوری :  گروه  فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture

انتقاد از آرایش غلیظ و بوتاکس و لنزهای رنگی بهنوش بختیاری
شهرام ناظری: این انگ‌ها به من نمی‌چسبد!
الناز شاکر دوست در یک انیمیشن+ تصاویر
نگار جواهریان و رامبد جوان در «پریدن از ارتفاع»+ تصاویر
رضا شفیعی جم و محمدرضا هدایتی در پشت صحنه شام ایرانی+ تصاویر
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه